.

برگزاری مسابقه فرهنگی «حدیث مهر» ویژه نوروز در حرم مطهر رضوی

معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی از برگزاری مسابقه فرهنگی «حدیث مهر» در تیراژ یک صد هزار نسخه در میان عموم زائران و مجاوران نوروزی بارگاه منور رضوی خبر داد.

1392/1/1 پنجشنبه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی، حجت الاسلام‌ و ‌المسلمین سید جلال حسینی اظهار داشت: این مسابقه ویژه نوروز 92 تدارک دیده شده است و در میان عموم زائران و مجاوران بارگاه منوررضوی توزیع می شود.
وی، «اعمال عید نوروز»، «از تحویل سال تا تحول احوال»، «سال نو در حرم امام رضا(ع)»، «معرفی گلدسته‌های حرم مطهر»، «شخصیت چند بعدی زینب کبری(س)»، «معرفی آیت الله ابوالحسن شیرازی از مشاهیر مدفون در حرم رضوی» و «سخاوت از دیدگاه امام رضا(ع)» را برخی از مباحث مطرح شده در این مسابقه عنوان کرد.
حسینی افزود: برگه های مسابقه فرهنگی «حدیث مهر» در تمامی ساعات شبانه روز در کیوسک های راهنمای زائر اماکن متبرکه حرم مطهر رضوی در بین زائران توزیع می شود.
دبیر شورای عالی فرهنگی آستان قدس رضوی افزود: سؤالات این مسابقه از متن‌های موجود در برگه‌های مسابقه و به صورت تستی و تشریحی طرح شده است و به قید قرعه به برندگان مسابقه «حدیث مهر» هدایای ارزنده‌ای اهداء خواهد شد.
انتقال پیام های دینی به زائران بارگاه منور رضوی
وی، انتقال پیام‌های دینی و آشنایی عموم با سیره زندگی ائمه ‌اطها(ع) در قالب‌های جذاب و پرانگیزش مانند مسابقات را از شیوه‌های مؤثر کار فرهنگی عنوان کرد و افزود: حضور پرشمار زائران و مجاوران در حرم مطهر رضوی در گروه‌های سنی و تحصیلی مختلف بر ضرورت پرداختن به ابعاد مختلف زندگی معصومین(ع) و مسائل روز جامعه در اوقات فراغت از زیارت می‌افزاید.
معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی اذعان داشت: مسابقات فرهنگی از فراگیرترین برنامه های فرهنگی در حرم مطهر رضوی است که استفاده از منابع دست اول دینی، توجه به انگیزش شناخت دینی در کنار آموزش و مواجهه با خرافات و شبهات از رویکرد های مهم برگزاری مسابقات فرهنگی است.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
برگزاری مسابقه فرهنگی «هیئت» ویژه عزاداران در حرم مطهر رضوی
مسابقه فرهنگی«پابوس» در حرم مطهر رضوی برگزار مي‌شود
برگزاری مسابقه فرهنگی «بهترین حس» در بارگاه منور امام هشتم(ع)
حرم مطهر رضوی یک دانشگاه عمومی است
  • 1396/6/15 چهارشنبه حرم مطهر رضوی یک دانشگاه عمومی است
    یک کارشناس مذهبی بیان کرد: حرم مطهر رضوی تبدیل به یک دانشگاه عمومی شده است که همه زائران و مجاوران با هر سطح سوادی می‌توانند از آن استفاده کنند.
مسابقه فرهنگی «ضیافت» میزبان زائران حرم مطهر رضوی می‌شود
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز