نظرسنجی

کدام بخش از سایت رادیو رضوی (radio.aqr.ir) را بیشتر می پسندید؟
   
پخش زنده صدای حرم مطهر رضوی
اخبار روزانه
گزارش
نواها و نغمه ها
شعر و داستان
سخنرانی ها
مداحی ها
تلاوت قرآن
صدای زائر


معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی از برگزاری مسابقه فرهنگی «حدیث مهر» در تیراژ یک صد هزار نسخه در میان عموم زائران و مجاوران نوروزی بارگاه منور رضوی خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی، حجت الاسلام‌ و ‌المسلمین سید جلال حسینی اظهار داشت: این مسابقه ویژه نوروز 92 تدارک دیده شده است و در میان عموم زائران و مجاوران بارگاه منوررضوی توزیع می شود.
وی، «اعمال عید نوروز»، «از تحویل سال تا تحول احوال»، «سال نو در حرم امام رضا(ع)»، «معرفی گلدسته‌های حرم مطهر»، «شخصیت چند بعدی زینب کبری(س)»، «معرفی آیت الله ابوالحسن شیرازی از مشاهیر مدفون در حرم رضوی» و «سخاوت از دیدگاه امام رضا(ع)» را برخی از مباحث مطرح شده در این مسابقه عنوان کرد.
حسینی افزود: برگه های مسابقه فرهنگی «حدیث مهر» در تمامی ساعات شبانه روز در کیوسک های راهنمای زائر اماکن متبرکه حرم مطهر رضوی در بین زائران توزیع می شود.
دبیر شورای عالی فرهنگی آستان قدس رضوی افزود: سؤالات این مسابقه از متن‌های موجود در برگه‌های مسابقه و به صورت تستی و تشریحی طرح شده است و به قید قرعه به برندگان مسابقه «حدیث مهر» هدایای ارزنده‌ای اهداء خواهد شد.
انتقال پیام های دینی به زائران بارگاه منور رضوی
وی، انتقال پیام‌های دینی و آشنایی عموم با سیره زندگی ائمه ‌اطها(ع) در قالب‌های جذاب و پرانگیزش مانند مسابقات را از شیوه‌های مؤثر کار فرهنگی عنوان کرد و افزود: حضور پرشمار زائران و مجاوران در حرم مطهر رضوی در گروه‌های سنی و تحصیلی مختلف بر ضرورت پرداختن به ابعاد مختلف زندگی معصومین(ع) و مسائل روز جامعه در اوقات فراغت از زیارت می‌افزاید.
معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی اذعان داشت: مسابقات فرهنگی از فراگیرترین برنامه های فرهنگی در حرم مطهر رضوی است که استفاده از منابع دست اول دینی، توجه به انگیزش شناخت دینی در کنار آموزش و مواجهه با خرافات و شبهات از رویکرد های مهم برگزاری مسابقات فرهنگی است.
کلمات کليدي:
مسابقه فرهنگی , حدیث مهر , حرم مطهر رضوی
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     
 
امتیاز دهی
 
 

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
نسخه قابل چاپ

عناوین مرتبط:
حرم مطهر رضوی نگارستانی از هنر و معماری اسلامی ایرانی
استقبال از بهار با شست‌وشوی گنبد مطهر رضوی
مجموعه حرم مطهر رضوی، نمادی از جلوه‌های ناب هنری است
حرم مطهر رضوی از مهمترین مکانهای گردشگری مذهبی دنیاست
آستان قدس رضوی نقش موثری در ترویج فرهنگ دینی در جهان دارد
 
 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (AQRGuest)